Eventy

Arts & Event management je moje srdcová záležitost! Uspořádala jsem desítky charitativních, kulturních a vzdělávacích akcí se zaměřením jak na specifickou cílovou skupinu, tak na širší veřejnost.

V umělecké oblasti se zaměřuji především na výtvarné expozice, které jsem od roku 2014 produkovala pro skupinu Talentovaní Umělci nejčastěji v prostorách Muzea Zábřeh nebo foyer Moravského divadla Olomouc. V prostorách olomoucké pobočky neziskové organizace jsem uspořádala řadu vzdělávacích a společenských akcí. Nechyběly ani aktivity pod hlavičkou iniciativy Olomoucké Ženy, kterou jsem založila v roce 2016. Vedle tradičních akcí se nevyhýbám ani těm jednorázovým. Např. v roce 2018 jsem na podporu tématu dobrovolnictví uspořádala celorepublikovou literární soutěž.

Mezi eventy s tradicí patřily i benefiční a kulturní akce, které jsem v letech 2014 až 2019 realizovala pro neziskovou organizaci Amelie, z.s.:

Potřebujete služby event manažerky?
Chcete realizovat soukromou nebo firemní akci, zajistit sponzoring i mediální výstupy?

Ozvěte se na tel.: +420 774 045 154

Charity Event

Když má projekt charitativní rozměr je to můj splněný sen. Vždy se snažím najít si čas i na pořádání vlastních eventů. Ty pomáhají potřebným přímou cestou nebo věnuji celý výtěžek z akce konkrétní organizaci. Jako oceněná Osobnost nevládního sektoru často poskytuji svou záštitu i různým dobročinným akcím. Věnuji se pomáhajícím aktivitám a podpoře občanské společnosti již řadu let. Nejčastěji se zaměřuji na pomoc ženám, dětem, seniorům, zdravotně znevýhodněným a nemocným. Podporuji také rozvoj v oblasti kultury, umění, ochrany přírody a dobrovolnictví.

Spolupracuji mj. i s HERO CLAN, platformou pro expertní dobrovolnictví, kde poskytuji expertní konzultace v oblasti marketingu, fundraisingu a komunikace. Mezi mé autorské projekty patří například Talentovaní Umělci, Olomoucké Ženy, Galerie Pomoci nebo Knihy Ženám.

O dobročinnosti v médiích: