Eventy & Projekty

Projektový management

V roce 2014 jsem opustila prostředí korporátních firem, kde jsem získávala první zkušenosti v projektových týmech. Ty jsem úspěšně uplatnila ve vedení projektů s marketingovým, sociálním, vzdělávacím či osvětovým zaměřením. Jako projektová manažerka jsem byla zodpovědná za koordinaci menších týmů, úspěšnou realizaci projektů i jejich kofinancování. V současné době se mnou můžete spolupracovat jako s nezávislou profesionálkou.

Nabízím konzultaci či řízení vašeho projektu. Nezáleží na tom, jestli je váš projekt v procesu nebo jen v konceptu, poskytnu vám svou podporu v jakékoli oblasti. Ať už jde o revizi hodnot, vytvoření udržitelné strategie, vyhledávání zdrojů nebo vedení efektivní agendy. Výsledky mé práce hovoří sami za sebe!

Event management

Arts & Event management je moje srdcová záležitost! Aktuálně se věnuji především uměleckému zastupování výtvarníků, spisovatelů a dalších tvůrčích osobnosti. Za poslední roky jsem realizovala desítky charitativních, kulturních a vzdělávacích akcí se zaměřením jak na specifickou cílovou skupinu, tak na širší veřejnost. V umělecké oblasti se zaměřuji především na výtvarné expozice, které jsem od roku 2014 produkovala pro skupinu Talentovaní Umělci nejčastěji v prostorách Muzea Zábřeh nebo ve foyer Moravského divadla Olomouc. V prostorách olomoucké pobočky neziskové organizace jsem uspořádala řadu vzdělávacích a společenských akcí. Nechyběly ani aktivity pod hlavičkou iniciativy Olomoucké Ženy, kterou jsem založila v roce 2016. Vedle tradičních akcí se nevyhýbám ani těm jednorázovým. Například v roce 2018 jsem na podporu tématu dobrovolnictví uspořádala celorepublikovou literární soutěž.

Mezi eventy s tradicí patřily zejména benefiční a kulturní akce, které jsem v letech 2014 až 2019 produkovala pro veřejně prospěšné projekty:

Potřebujete služby PR, event nebo projektové manažerky? Chcete realizovat soukromou nebo firemní akci, zajistit sponzoring i mediální výstupy? Spolupracujte se mnou jako s odbornicí, která vám nabízí komplexní služby.

Ozvěte se na tel.: +420 774 045 154.

Charity Events

Když má projekt charitativní rozměr je to můj splněný sen. Vždy se snažím najít si čas i na pořádání vlastních eventů. Jako držitelka ocenění Osobnost nevládního sektoru často poskytuji svou záštitu i různým dobročinným akcím. Věnuji se pomáhajícím aktivitám a podpoře občanské společnosti již řadu let. Nejčastěji se zaměřuji na pomoc ženám, dětem, seniorům, zdravotně znevýhodněným a nemocným. Podporuji také rozvoj v oblasti kultury, umění, ochrany přírody a dobrovolnictví. Mezi mé autorské projekty patří především Talentovaní Umělci, Olomoucké Ženy, Galerie Pomoci nebo Knihy Ženám. Spolupracuji mj. i s Hero Clanem, platformou pro expertní dobrovolnictví, kde realizuji konzultace v oblasti marketingu, fundraisingu a komunikace. Chtěli byste, abych i vaší neziskové organizaci poskytovala své služby bezplatně? Neváhejte si mě vyžádat právě přes Hero Clan!

T. K. P. v médiích: