PR & CC & CW

PR služby nabízím jak dlouhodobým projektům, tak jednorázovým událostem. Díky svým zkušenostem ve všech hlavních oblastech public relations zastupuji své klienty v externí komunikaci, v navazování vztahů s médii i v oblasti event managementu. Věnuji se také redakční práci a recenzování, několik let jsem pracovala v celorepublikovém zpravodaji. Vytvořila jsem stovky článků, rozhovorů, reportáží a recenzí. Každodenně tvořím různé mediální výstupy, zabývám se tvůrčím psaním a poskytuji konzultace. Navrhuji nejen komunikační strategie, ale i textové a grafické obsahy. Pokud potřebujete navazovat vztahy s veřejností, realizovat komunikační taktiky nebo vyhledávat témata podporující komunikaci vašeho jména či značky, nabízím vám spolupráci jako nezávislá profesionálka. Vedle tvorby a implementací komunikačních strategií mám také letité zkušenosti s copywritingem, idea makingem a storytellingem.

Mé služby využily i subjekty a eventy se specifickým zaměřením: AC. ART fashion, Amelie, z.s., Apokalips Charity Day, Bestalent s.r.o., České fórum pro rozvojovou spolupráci, z.s., České překlady s.r.o., Dobrovolnické centrum Univerzity Palackého, Modrý kruh, z.s., Nemlčíme, PR Klub, Seniorem s radostí, z.s., Vydej knihu a další. Externě spolupracuji s různými subjekty, mezi které patří mj. i nakladatelská služba Pointa, kde jsem se stala součástí procesu tvorby románů Mrak, Neutečeš, sbírky básní a písní Připrav se a leť, sci-fi V prázdnotě, humorných povídek Konzervatoř aneb student ve vlastní šťávě a mnoha jiných. Vedle profesionálních služeb často poskytuji svůj patronát i knižním prvotinám a realizuji různé eventy od autorských besed až po celorepublikovou literární soutěž. Mezi můj autorský počin patří také tištěná brožura o dobrovolnickém programu na pomoc onkologicky nemocným a jejich blízkým. Spolupráce na smysluplných kampaních s limitovaným rozpočtem jsou totiž vždy výzvou. Rozmanitost klientského portfolia považuji za klíčový předpoklad pro svůj profesní růst, nechybí v něm tedy ani významné společnosti. K takovým patří i Maple Bear Czechia Schools s.r.o. nebo OHLA ŽS, a.s.

Právním subjektům i jednotlivcům nabízím:

  • Mediální zastupování
  • Interní a externí komunikaci
  • Feedback knižního rukopisu
  • Vytvoření a realizaci PR strategie
  • Content creating, copywriting a storytelling
  • Idea making v oblasti nového i původního projektu
  • Ghostwriting (autorství vytvořeného díla přechází na vás)
  • Tvorbu digitálního obsahu pro sociální sítě a online kampaně včetně fotoslužeb
  • PR text, fotoreportáž, tiskovou zprávu, textování webu, newsletter nebo jiný text na míru

Potřebujete komunikovat, ale nevíte, jak na to? Hledáte podporu vašeho projektu nebo osobní značky, ale myslíte, že si takovou službu nemůžete dovolit? Je vaše komunikační kampaň v procesu, ale potýkáte se s nedostatkem kapacit?

Ozvěte se na tel.: +420 774 045 154

A pokud vás vedle mých profesních kvalit zajímají i ty lidské, neváhejte se dozvědět více.