PR & CC & CW

PR služby nabízím jak dlouhodobým projektům, tak jednorázovým událostem. Díky svým zkušenostem ve všech hlavních oblastech public relations zastupuji své klienty v interní komunikaci, v jednání jménem jejich organizace, v navazování vztahů s médii i v oblasti event managementu. Věnuji se také redakční práci a recenzování, několik let jsem pracovala v celorepublikovém zpravodaji. Vytvořila jsem stovky článků, rozhovorů, reportáží a recenzí. Každodenně tvořím různé mediální výstupy, zabývám se tvůrčím psaním a poskytuji konzultace. Navrhuji nejen komunikační strategie, ale i textové a grafické obsahy. Pokud potřebujete navazovat vztahy s veřejností, vytvořit mediální prezentaci nebo vyhledávat témata podporující komunikaci vašeho jména či značky, nabízím vám spolupráci jako nezávislá profesionálka.

Vedle tvorby a implementací komunikačních strategií mám také letité zkušenosti s copywritingem, idea makingem a storytellingem. Mé služby využily i subjekty a eventy se specifickým zaměřením: AC. ART fashion, Amelie, z.s., Apokalips Charity Day, Dobrovolnické centrum Univerzity Palackého, Modrý kruh, z.s., Nadace na ochranu zvířat, Nemlčíme, Seniorem s radostí, z.s. a další. Externě spolupracuji s různými subjekty, mezi které patří mj. i nakladatelská služba Pointa, kde jsem se stala součástí procesu tvorby románu Neutečeš, sbírky básní a písní Připrav se a leť, sci-fi V prázdnotě, románu Mrak a mnoha jiných. Vedle profesionálních služeb často poskytuji svůj patronát i knižním prvotinám a realizuji různé eventy od autorských besed až po celorepublikovou literární soutěž. Mezi můj autorský počin patří také brožura o dobrovolnickém programu na pomoc onkologicky nemocným a jejich blízkým. Na vznik brožury, která vyšla v nákladu tisíc kusů, jsem mj. zajistila i finanční podporu. Nevyhýbám se totiž ani smysluplným kampaním s nízkým rozpočtem.

Právním subjektům i jednotlivcům nabízím:

  • Mediální zastupování
  • Interní a externí komunikaci
  • Feedback knižního rukopisu
  • Vytvoření a realizaci PR strategie
  • Idea making v oblasti nového i původního projektu
  • Content creating, copywriting, ghostwriting a storytelling
  • Tvorbu digitálního obsahu pro sociální sítě a online kampaně včetně fotoslužeb
  • PR text, fotoreportáž, tiskovou zprávu, textování webu, newsletter nebo jiný text na míru

Potřebujete komunikovat, ale nevíte, jak na to? Hledáte podporu vašeho projektu nebo osobní značky, ale myslíte, že si takovou službu nemůžete dovolit? Je vaše komunikační kampaň v procesu, ale potýkáte se s nedostatkem kapacit?

Ozvěte se na tel.: +420 774 045 154

A pokud vás vedle mých profesních kvalit zajímají i ty lidské, neváhejte se dozvědět více.