PR & Copywriting

Mezi mou profesní specializaci patří i komunikace. Zaměřuji se na tvorbu PR strategií a mediální zastupování jak dlouhodobých projektů, tak jednorázových eventů. Napsala jsem stovky článků, rozhovorů, reportáží a recenzí. Věnovala jsem se redakční práci a recenzování kulturního dění, několik let jsem pracovala v celorepublikovém zpravodaji. Posledních sedm let denně tvořím tiskové zprávy, digitální obsahy či jiné mediální výstupy. Pokud potřebujete budovat dobré vztahy s médii, vytvořit perfektní mediální prezentaci nebo vyhledávat a zpracovávat témata podporující komunikaci vašeho jména či značky, nabízím vám spolupráci jako nezávislá profesionálka.

Vedle tvorby a implementací komunikačních strategií mám také letité zkušenosti s copywritingem, idea makingem a tvorbou obsahu pro sociální sítě. Mé služby využily i subjekty a eventy se specifickým zaměřením: AC. ART fashion, Amelie, z.s., Apokalips Charity Day, Dobrovolnické centrum Univerzity Palackého, Modrý kruh, z.s., Nadace na ochranu zvířat, Nemlčíme, Seniorem s radostí, z.s. aj. Aktuálně jsem také součástí týmu nakladatelské služby Pointa, kde jsem spolupracovala například na románu Neutečeš, sbírce básní a písní Připrav se a leť, sci-fi V prázdnotě nebo románu Mrak. Vedle profesionálních služeb často poskytuji svůj patronát i knižním prvotinám a realizuji různé eventy na podporu literárního umění (od autorských besed až po celorepublikovou literární soutěž). Mezi můj významný autorský počin patří také brožura o dobrovolnickém programu na pomoc onkologicky nemocným a jejich blízkým. Na vznik brožury, která vyšla v nákladu tisíc kusů, jsem mj. zajistila i finanční podporu. Nevyhýbám se totiž ani kampaním s nízkým rozpočtem!

Právním subjektům i jednotlivcům nabízím:

  • Mediální zastupování
  • Interní a externí komunikaci
  • Feedback knižního rukopisu
  • Vytvoření a realizaci PR strategie
  • Copywriting, ghostwriting a storytelling
  • Idea making v oblasti nového i původního projektu
  • Tvorbu obsahu pro sociální sítě a online kampaně včetně fotoslužeb
  • PR text, fotoreportáž, tiskovou zprávu, textování webu, newsletter nebo jiný text na míru

Potřebujete komunikovat, ale nevíte, jak na to? Hledáte komunikační podporu vašeho projektu nebo osobní značky, ale myslíte, že si takovou službu nemůžete dovolit? Je vaše komunikační kampaň v procesu, ale potýkáte se s nedostatkem kapacit?


Ozvěte se na tel.: +420 774 045 154