Bazárek

Na bazárku naší umělecké skupiny najdete nabídku nejen zcela nových věciček, ale i různé propriety s historií, které posloužily při foto kampaních či jiných akcích. Ceny jsou velmi přívětivé a nechybí ani nabídka bonusů jak pro klientky a klienty paní Terezy Kvapil Pokorné, tak pro ty, kdo sledují náš instagramový profil. K jednotlivým nabídkám rádi poskytneme další informace, fotky aj. Předání či zaslání dle individuální domluvy.

Pokud máte zájem zakoupit si cokoliv z nabídky níže, neváhejte nás pro další domluvu kontaktovat na: info@talentovaniumelci.cz

Děkujeme a těšíme se!

Nový katalog děl Karla Hofmana

Cena: 300 Kč

Akademický malíř Karel Hofman se věnoval krajinomalbě, portrétní a grafické tvorbě inspirované italským uměleckým prostředím (výstavy v Římě, Bologni, Benátkách, Florencii, realizace monumentální fresky v Taipaně). V katalogu, který nelze běžně zakoupit, naleznete přes sedmdesát fotografií jeho děl.

Stříbrný přívěsek se zirkonem

Cena: 300 Kč

Stříbrný přívěsek delfínek se zirkonem se značením ryzosti S925. Vypadá jako nový. Do bazárku věnovala jedna z našich umělkyň. Jako bonus si k tomuto nákupu můžete vybrat cokoliv dalšího z naší nabídky šperků se slevou.

Prsten s tygřím okem a bižuterní prsten s černými kamínky

Cena: 200 Kč

Dva prstýnky z photo shootingu. Ten s tygřím okem o průměru 17 mm, druhý 18 mm. Všechny kamínky jsou perfektním stavu. Jako bonus si k tomuto nákupu můžete vybrat cokoliv dalšího z naší nabídky šperků se slevou.

Starožitná skleněná baňka

Cena: 500 Kč

Starožitná skleněná baňka, která posloužila při photo shootingu. Baňka je v perfektním stavu, jde o velmi kvalitní a originální kousek.

Skleněná zvířátka

Cena: 500 Kč

Skleněná zvířátka z dob minulých. Lvíček a liška mají prasklinku, jinak vše v perfektním stavu. Do bazárku věnovala jedna z našich umělkyň.

Nový skleněný zvonek

Cena: 600 Kč

Nový skleněný zvonek se zlacením a dekorem květin. Byl to krásný dárek, pro který jsme však nenašli využití, tedy nebyl vůbec používaný. Jistě by mohl přinést štěstí a radost někomu dalšímu.

Nové odznaky z art festivalu

Cena: 200 Kč

Celkem 3 kusy nových odznaků zakoupených na uměleckém festivalu. Originální doplněk na batoh, tašku nebo oblečení.