Bazárek

Na bazárku naší umělecké skupiny najdete nabídku nejen zcela nových věciček, ale i různé propriety s historií, které posloužily při foto kampaních či jiných akcích. Ceny jsou velmi přívětivé a nechybí ani nabídka bonusů jak pro klientky a klienty paní Terezy Kvapil Pokorné, tak pro ty, kdo sledují náš instagramový profil. K jednotlivým nabídkám rádi poskytneme další informace, fotky aj. Předání či zaslání dle individuální domluvy. Vánoční čas se blíží a my opět podporujeme dobročinné projekty. Věřte tedy, že za váš nákup pošleme dobro zase dál.

Pokud máte zájem zakoupit si cokoliv z nabídky níže, neváhejte nás pro další domluvu kontaktovat na: info@talentovaniumelci.cz

Děkujeme a těšíme se!

Nové akvarelové pastelky a kreslířské křídy

Cena: 200 Kč

Umělecká souprava akvarelových pastelek Mondeluz značky Koh-i-noor. Vynikají světlostálostí, čistotou barev a barevnou škálou čítající 24 různých barevných odstínů. Při aplikaci štětce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby. Pastelky nabízíme společně s dvěmi baleními černé kreslířské křídy. Ta vyniká sametovou stopou a je vhodná pro portréty a další druhy kreslení. Vše je zcela nové a za výhodnější cenu než v obchodě.

Nový katalog děl Karla Hofmana

Cena: 300 Kč

Akademický malíř Karel Hofman se věnoval krajinomalbě, portrétní a grafické tvorbě inspirované italským uměleckým prostředím (výstavy v Římě, Bologni, Benátkách, Florencii, realizace monumentální fresky v Taipaně). V katalogu, který nelze běžně zakoupit, naleznete přes sedmdesát fotografií jeho děl.

Fotografická kniha Tak blízko, tak daleko

Cena: 450 Kč

Kniha věhlasného fotografa Jindřicha Štreita, který kdysi navštívil i výstavu jednoho z našich talentovaných. Byla vydána česko-anglicky a obsahuje cykly fotografií (Obyčejný život, Dětská centra a Uprchlické tábory) zachycující práci Charity a život pod Kavkazem. Máme jich v naší knihovně více, takže jednu posíláme dál. Kniha je ve výborném stavu, přebal knihy je zachovalý, ale lehce natržený v pravém dolním rohu (cca 1 cm).

Keramické jablko

Cena: 200 Kč

Dekorativní předmět keramické jablko, který posloužil při photo shootingu. Autora této keramické drobnosti si však už nevzpomeneme.

Bižuterní přívěsek s kamejí

Cena: 200 Kč

Bižuterní kovový přívěsek s kamejí, na které je znatelná patina času. Posloužil při photo shootingu. Jako bonus náušničky viz foto, které však mají ztracený kamínek.

Náhrdelníky a náušnice z bižuterie

Cena: 300 Kč

Dva náhrdelníky s náušnicemi, které sloužily na divadle. Kamínky i zapínání v perfektním stavu. Ten štrasový působí nově, druhý, s červenými kameny má již svou patinu. Jako bonus si k tomuto nákupu můžete vybrat cokoliv dalšího z naší nabídky šperků se slevou.

Divadelní bižuterie

Cena: 200 Kč

Různá bižuterie, která sloužila na divadle. Vše má již svou patinu, brož i náušnice mají funkční zapínání. Drátovaný náhrdelník s polodrahokamem je vyráběný ručně. Náramek s květinami by potřeboval výměnu gumičky. Jako bonus si k tomuto nákupu můžete vybrat cokoliv dalšího z naší nabídky šperků se slevou.

Náušnice imitující perličky

Cena: 200 Kč

Celkem tři kusy náušnic z nepravých perliček v perfektním stavu. A jako bonus štrasové náušnice, na kterých je znát patina času. Vše z photo shootingu. Jako bonus si k tomuto nákupu můžete vybrat cokoliv dalšího z naší nabídky šperků se slevou.

Sedmero bižuterních náušnic

Cena: 200 Kč

Celkem sedm kusů nových náušnic viz foto, vše pouze jedenkrát využito v rámci photo shootingu. Jako bonus si k tomuto nákupu můžete vybrat cokoliv dalšího z naší nabídky šperků se slevou.

Trio náušnic

Cena: 200 Kč

Originální trio náušnic darované jednou z našich umělkyň. Nejzajímavější jsou červené náušnice z přírodního materiálu, které byly zakoupeny u mayských pyramid. Dlouhé řetízkové náušnice s červenými korálky byly zakoupeny v UK. A ty poslední na art festivalu. Jako bonus si k tomuto nákupu můžete vybrat cokoliv dalšího z naší nabídky šperků se slevou.

Stříbrný přívěsek se zirkonem

Cena: 300 Kč

Stříbrný přívěsek delfínek se zirkonem se značením ryzosti S925. Vypadá jako nový. Do bazárku věnovala jedna z našich umělkyň. Jako bonus si k tomuto nákupu můžete vybrat cokoliv dalšího z naší nabídky šperků se slevou.

Prsten s tygřím okem a bižuterní prsten s černými kamínky

Cena: 200 Kč

Dva prstýnky z photo shootingu. Ten s tygřím okem o průměru 17 mm, druhý 18 mm. Všechny kamínky jsou perfektním stavu. Jako bonus si k tomuto nákupu můžete vybrat cokoliv dalšího z naší nabídky šperků se slevou.

Náhrdelník z barevné bižuterie

Cena: 200 Kč

Nový náhrdelník z barevné bižuterie, který pouze jedenkrát posloužil při photo shootingu. Kamínky i zapínání v perfektním stavu. Jako bonus si k tomuto nákupu můžete vybrat cokoliv dalšího z naší nabídky šperků se slevou.

Starožitná skleněná baňka

Cena: 300 Kč

Starožitná skleněná baňka, která posloužila při photo shootingu. Baňka je v perfektním stavu, jde o velmi kvalitní a originální kousek.

Skleněná zvířátka

Cena: 400 Kč

Skleněná zvířátka z dob minulých. Lvíček a liška mají prasklinku, jinak vše v perfektním stavu. Do bazárku věnovala jedna z našich umělkyň.

Nový skleněný zvonek

Cena: 500 Kč

Nový skleněný zvonek se zlacením a dekorem květin. Byl to krásný dárek, pro který jsme však nenašli využití, tedy nebyl vůbec používaný. Jistě by mohl přinést štěstí a radost někomu dalšímu.

Stříbrný prsten s říčními perlami

Cena: 400 Kč

Stříbrný prsten (Ag 900) s říčními perlami. Průměr je 20 milimetrů. Nenošený, ale potřebuje vyleštit. Jako bonus si k tomuto nákupu můžete vybrat cokoliv dalšího z naší nabídky šperků se slevou.

Náušnice se zirkonem

Cena: 200 Kč

Náušnice se zirkonem a klipsovým zapínáním. Vypadají jako nové. Modelka je měla na sobě v rámci photo shootingu. Jako bonus si k tomuto nákupu můžete vybrat cokoliv dalšího z naší nabídky šperků se slevou.

Náušnice s kamínky

Cena: 200 Kč

Náušnice květinového tvaru s klipsovým zapínáním. V perfektním stavu. Modelka je měla na sobě v rámci photo shootingu. Jako bonus si k tomuto nákupu můžete vybrat cokoliv dalšího z naší nabídky šperků se slevou.

Trio náramků s ornamenty

Cena: 200 Kč

Náramek se zvířecím vzorem byl zakoupen v Itálii a nemá zapínání, ostatní dva náramky s perletí a kamínky jsou rozevírací. Do bazárku věnovala jedna z našich umělkyň. Jako bonus si k tomuto nákupu můžete vybrat cokoliv dalšího z naší nabídky šperků se slevou.

Trio bižuterních náramků

Cena: 200 Kč

Trio náramků používaných při photo shootingu. Ty růžové jsou v perfektním stavu, štrasový náramek už drží svůj tvar méně. Jako bonus si k tomuto nákupu můžete vybrat cokoliv dalšího z naší nabídky šperků se slevou.

Nové odznaky z art festivalu

Cena: 150 Kč

Celkem 3 kusy nových odznaků zakoupených na uměleckém festivalu. Originální doplněk na batoh, tašku nebo oblečení.

Knihy Tradinář a Léčivý rodokmen

Cena: 500 Kč

Dvě krásné knihy, které do bazárku věnovala jedna z našich umělkyň. Pouze jedenkrát čtené, jsou jako nové. Lze si vybrat i jen jednu z knih.

Nová kniha Tamtamy času

Cena: 400 Kč

V knize se poprvé potkávají největší legendy českého cestování Jiří Hanzelka & Miroslav Zikmund a Miloslav Stingl, aby se podělili o své zážitky z jedinečného ostrova Nové Guineji. Kromě materiálů těchto legend našeho cestování přináší kniha i rozsáhlý text Rudolfa Švaříčka o dobrodružných výpravách hluboko do nitra ostrova. Právě na jeho výstavě jsme několik těchto knih zakoupili. Kniha je zcela nová, nečtená. Krásný dárek pro nadšené cestovatele, který nabízíme za výhodnější cenu než je běžně k dostání.

Šaty značky Oodji

Cena: 300 Kč

Šaty značky Oodji, velikost S. Velmi jemný a vzdušný vzhled i materiál. Na zádech mají nenápadné zapínání na zip. Modelka je měla na sobě v rámci photo shootingu. Jako bonus si k tomuto nákupu můžete vybrat cokoliv dalšího z naší nabídky oblečení se slevou.

Nové tričko od mayských pyramid

Cena: 300 Kč

Nové, nenošené tričko, které bylo zakoupeno v Mexiku u mayských pyramid. Je vcelku nepravděpodobné, že někoho potkáte ve stejném. Velikost M, materiál bavlna. Značka Karani art. Do bazárku věnovala jedna z našich umělkyň. Jako bonus si k tomuto nákupu můžete vybrat cokoliv dalšího z naší nabídky oblečení se slevou.

Nové tričko s motivem od výtvarnice

Cena: 200 Kč

Nové, nenošené tričko s motivem od výtvarnice Ingrid Jamrichové, běžně neprodejné. Velikost S, materiál bavlna. Jako bonus si k tomuto nákupu můžete vybrat cokoliv dalšího z naší nabídky oblečení se slevou.

Koženková bunda

Cena: 500 Kč

Unisexová koženková bunda od značky H&M černé barvy s kovovými zipy. Uvedená velikost je S, ale odpovídá spíše velikosti M. Jde o nový kousek, který pouze jedenkrát posloužil při photo shootingu.