Aktuality

Srdečně vás zveme na akce konané s účastí nebo pod záštitou paní Terezy Kvapil Pokorné, zakladatelky umělecké skupiny Talentovaní Umělci!


  • Užít si rozvod do poslední slzy a s odměnami!
    Právě teď probíhá předprodejová kampaň knižní novinky nazvané Užít si rozvod do poslední slzy. V odměnách, které pro své čtenářky a čtenáře připravila její autorka Veronika Mrázková, nechybí ani VIP pozvánka na křest, osobní poděkování v knize nebo autorská beseda.
  • Podpořte s námi Charitativní běh pro Domovinku!
    Srdečně vás zveme na letošní ročník Charitativního běhu pro Domovinku, který probíhá až do září. Zapojit se můžete jak na dálku, tak při společném výběhu. A jak se do podpory akce přidala výtvarnice Věrka Dupynová nebo spisovatelka Ruth Dušková?
  • Spolupráce s Hero Clanem pokračuje i v roce 2024!
    Také v letošním roce spolupracuje Tereza Kvapil Pokorná, zakladatelka umělecké skupiny TU a odbornice na komunikaci a marketing, s platformou pro expertní dobrovolnictví Hero Clan. Pokud jste nezisková organizace, můžete si její bezplatné služby vyžádat i vy!

Výzva pro nakladatelství!

Naši talentovaní nám svěřují své rukopisy. Pokud máte možnost vydat výjimečnou sbírku poezie či povídek, neváhejte nás kontaktovat na:

info@talentovaniumelci.cz

Děkujeme!