PR & Branding

PR služby nabízím jak značkám, tak osobnostem. Díky svým zkušenostem ve všech hlavních oblastech public relations zastupuji své klienty v externí komunikaci, v navazování vztahů s médii i v oblasti event managementu. Věnuji se také redakční práci a recenzování, několik let jsem pracovala v celorepublikovém zpravodaji. Vytvořila jsem stovky článků, rozhovorů, reportáží a recenzí. Každodenně tvořím různé mediální výstupy, zabývám se tvůrčím psaním a poskytuji konzultace. Navrhuji nejen komunikační strategie, ale i celé kreativní koncepty kampaní. Pokud potřebujete navazovat vztahy s vaší cílovou skupinou, realizovat komunikační taktiky nebo vyhledávat témata podporující exkluzivitu vašeho jména či značky, nabízím vám spolupráci jako nezávislá profesionálka. Vedle PR mám také letité zkušenosti s brand storytellingem, copywritingem a idea makingem. V oboru marketingové komunikace navíc velmi efektivně využívám mj. i své zkušenosti z psychosociální praxe.

Mé služby využily různorodé subjekty: Amelie, z.s., Bestalent s.r.o., CMYK 57, s.r.o., Dárková Krabička, s.r.o., České fórum pro rozvojovou spolupráci, z.s., České překlady s.r.o., Dobrovolnické centrum Univerzity Palackého, Maple Bear Czechia Schools s.r.o., Modrý kruh, z.s., OHLA ŽS, a.s., PR Klub, Saudade z.s., Seniorem s radostí, z.s. a další. Vedle dlouhodobého zastupování svých klientů se věnuji i hledání nových talentů napříč několika různými obory. V těch uměleckých se s oblibou zaměřuji na osobnosti tvůrčího psaní. Sama jsem se stala součástí procesu tvorby románů Mrak, Neutečeš, básnických sbírek Připrav se a leť, Na hranici konečnosti, sci-fi V prázdnotě, Továrna na skořápky, povídek Konzervatoř aneb student ve vlastní šťávě, Skládačka života, Knížka o lásce pro Tebe a mnoha jiných. Často poskytuji svůj patronát i knižním prvotinám a realizuji různé eventy od autorských besed až po literární soutěže. A pokud vás vedle mých profesních kvalit zajímají i ty lidské, neváhejte se dozvědět více.

Právním subjektům i jednotlivcům nabízím:

  • Mediální zastupování
  • Interní a externí komunikaci
  • Konzultaci osobního brandu
  • Vytvoření a realizaci PR strategie
  • Content creating, copywriting a storytelling
  • Idea making v oblasti nového i původního projektu
  • Ghostwriting (autorství vytvořeného díla přechází na vás) a feedback knižního rukopisu
  • PR text, fotoreportáž, tiskovou zprávu, textování webu, newsletter nebo jiný text na míru

Potřebujete komunikovat, ale nevíte, jak na to? Hledáte podporu vašeho projektu nebo osobní značky, ale myslíte, že si takovou službu nemůžete dovolit? Je vaše komunikační kampaň v procesu, ale potýkáte se s nedostatkem kapacit?

Ozvěte se na tel.: +420 774 045 154.

„A pamatujte, že i malá značka může naplnit velkou vizi.“